Něco ti není jasné?

Napište nám

Obecné

Jsme nová forma interiérové studia, která ti pomůže s proměnou celého bytu i menším doplněním dle tvých přání a požadavků. Naše práce i konzultace probíhají online tak, abychom ti ušetřili čas i peníze. Nemusíš se ale bát neosobního přístupu. Celá spolupráce je založené na vyslechnutí tvé vize, kterou my pak za tebe převedeme v realitu. Společně vytvoříme tvůj vysněný domov. 

Připravujeme koncepty, které nutně nevyžadují zásah do dispozic bytu ani jiné stavební úpravy. Pracujeme se současným prostorem, jeho klady i zápory, stolkem po babičce i kobercem z blešáku a vše doplníme novými kousky a nápady. Vytváříme osobité domovy, které budou připraveny na změny i v budoucnosti.

 • Od začátku jasný servis, termíny i cena
 • Osobní přístup a vlastní designérka
 • Vlastní komunikační kanál, který tě provede celým procesem a kam ti designérka uloží všechny potřebné materiály, aby se ti nikde neztratily
 • Dostupná cena za kvalitní designové služby
 • Díky našemu online působení s námi můžeš navrhovat odkudkoliv budeš jen chtít
 • Schopnost vytvoření koncepce s jakýmkoli rozpočtem na zařizování interiéru
 • Možnost nastavení vlastního časového plánu designování

O designování s Room Therapy

 • Vyplníš dotazník

Vyplněním dotazníků seznámíš naše designérky s tvým stylem i potřebami. Po vyplnění krátkého dotazníku ti doporučíme vhodný balíček, který v naší webové aplikaci můžeš ihned zaplatit, takže se vyhneš zdlouhavému fakturačnímu procesu.

 • Zaměř půdorys místnosti

Půdorys můžeš mít uložený u sebe, pokud tomu ale tak není, nic se neděje. Postačí nám jednoduchý náčrt. Pomocí páskového měřiče změříš délku a šířku místnosti. Nezapomeň také změřit výšku stropu a rozměry oken/dveří. Půdorys poté nahraješ do našeho dotazníku.

 • Vybereš si balíček

Zvol si balíček, který nejlépe odpovídá tvým potřebám na základě našeho doporučení. Pokud si i tak nevíš rady, jaký balíček zvolit, napiš nám na náš e-mail. 

 • Online setkání s designérkou

Na konci dotazníku si můžeš zarezervovat úvodní on-line call s naší designérkou dle tvých časových možností. Doptá se tě na potřebné informace, abychom měli přesné a jasné zadání, a mohli se společně pustit do práce. Designérka s tebou dále bude komunikovat skrze e-mail či naší webovou aplikaci, kam ti vždy nahraje veškeré materiály.

V rámci balíčku GO BIG OR GO HOME navrhujeme obývací pokoje, jídelny, ložnice, chodby, dětské pokoje, pracovny a terasy.

V rámci balíčku FINAL TOUCH dekorujeme obývací pokoje, jídelny, ložnice, chodby, dětské pokoje, pracovny, terasy, ale také koupelny a kuchyně.

V rámci balíčku ROOM RESET navrhujeme a vybavujeme jakýkoliv pokoj, který chcete bezstarostně vybavit od A-Z.

V případě kuchyně se jedná o doplňky jako dekorativní nádobí, textil, úchytky a dekorace.

U koupelen ti pomůžeme vybrat ručníky, organizéry, zásobníky, zrcadlo apod.

Pokud si přeješ navrhnout místnosti, které obvykle vyžadují i zásah řemeslníků, jako je koupelna nebo kuchyň, kontaktuj náš prosím na klara@roomtherapy.cz a společně pro tebe najdeme ideální řešení.

Balíček FINAL TOUCH je vhodný pro ty, kteří chtějí osvěžit nebo sjednotit místnost pomocí doplňků nebo drobného nábytku. Naslouchá i těm, kteří potřebují radu, kde začít.

Balíček GO BIG OR GO HOME je vhodný pro ty, kteří hledají kompletní změnu nebo chtějí pokoj plně vybavit. Zároveň hledají někoho, kdo jim pohlídá každý detail, zaručí kvalitu a ušetří čas.

Balíček ROOM RESET je vhodný pro ty, kteří potřebují kompletně vybavit interiér, ale nemají čas se o to postarat. Chceš vytvořit domov, který bude odrážet tvůj styl a individualitu, ale potřebuješ se věnovat spíše své práci než zařizování interiéru? Tak je tento balíček přesně pro tebe. S tvojí spolupráci ti navrhneme celý interiér, vyřídíme veškeré objednávky nábytku i dekorací, zařídíme montáž a na závěr ti vše doladíme během osobního finálního stylingu u tebe doma.

Oproti balíčku FINAL TOUCH, balíček GO BIG OR GO HOME zahrnuje dva zvizualizované pohledy místnosti pro co nejpřesnější představu a přehledný nákupní seznam s odkazy na vybraný nábytek. Balíček ROOM RESET za tebe také vyřeší poptání a koordinaci všech dodavatelů, včetně případné montáže.

Větší projekty, vyžadující stavební úpravy případě i celou realizaci jsou momentálně mimo naše síly. Pokud by sis i tak přál/a s námi na něčem větším spolupracovat, můžeš nás kontaktovat na klara@roomtherapy.cz.

Samozřejmě! Víme, že základ pro naše návrhy je stejně tak důležitý jako správný výběr solitérního nábytku. Proto ti rádi doporučíme i další úpravy dle tvých přání.

První koncept ti pošleme do 7 pracovních dní od prvního společného online callu, kde si s designérkou vyjasníte konkrétní zadání. Většinu projektů pak zfinalizujeme do dvou až tří týdnů.

Toto období zahrnuje počáteční koncept, komunikaci s designérem, úpravy a konečný design (v případě balíčku GO BIG OR GO HOME a ROOM RESET také zvizualizované pohledy). Závisí to samozřejmě i na rychlosti zpětné vazby klienta a celkové rychlosti komunikace.

S jakýmkoli!

Někdy se může stát, že se tvé očekávání nepotká s realitou tvých finančních možností. Ale od toho je tady náš tým, aby ti poradil a nasměroval tě správným směrem.

Pokud máš však jakékoli pochybnosti, zda jsme s tvým rozpočtem schopni pracovat, prosím ozvi se nám na email klara@roomtherapy.cz.

Jakmile si zvolíš vhodný balíček, umožníme ti na konci našeho dotazníku rezervaci úvodního callu s naší designérkou. Společné online cally probíhají přes odkaz na Google Meet. Upřednostňujeme Google Meet, kdy jsme ti schopny co nejlépe představit celou myšlenku návrhu.

Jakmile vyplníš náš dotazník, automaticky pro tebe vytvoříme osobní profil v naší webové aplikaci, kam ti designérka bude nahrávat veškeré materiály od prezentací až po finální shopping list. Můžeš nám zde kdykoliv vložit i tvou zpětnou vazbu. Pokud by bylo třeba se ještě jednou telefonicky propojit, v aplikaci se ti zobrazí kalendář, kde si budeš moct zarezervovat další online call s tvou osobní designérkou.

Začínáme designovat

V případě, že máš dva propojené prostory nebo jeden větší (nad 25m2) obrať se prosím na náš e-mail klara@roomtherapy.cz a společně vymyslíme, jaký balíček by pro tebe byl nejlepším řešením.

Případně také můžeš vyplnit náš dotazník, kde ti doporučíme vhodný balíček na základě tvých odpovědí.

Ano, je to jedna z mnoha výhod designování s námi!

Každý z nás má svůj oblíbený předmět nebo prostě nechce měnit sofa jen protože už nenásleduje trendy.

Vyfoť nám prosím svůj nábytek a nahraj nám ho do našeho dotazníku. Na konci dotazníku nám do komentářů uveď, které kousky chceš zachovat a jaké mají rozměry. Pokusíme se ho zakomponovat do našeho návrhu.

Během našeho dotazníku tě také požádáme o nahrání aktuálního půdorysu místnosti. Pokud nemáš k dispozici půdorys od projektantů, nic se neděje, postačí nám jednoduchý náčrt.

Pomocí páskového měřiče změříš délku a šířku místnosti. Nezapomeň také změřit výšku stropu a rozměry oken/dveří.

Pokud je součástí místnosti i vestavěný nábytek, který budeme v návrhu zachovávat, uveď také jeho půdorys a rozměry.

Ukázku správného zaměření najdeš níže. Pokud by sis nevěděl/a se zaměřením stále rady, kontaktuj nás ještě před vyplněním dotazníku na našem e-mailu. Učený z nebe nikdy nespadl.

Po dokončení projektu

Napiš nám a my se budeme snažit najít co nejlepší alternativu.

Prosíme však, aby ses snažil/a nás kontaktovat do 30 dní po uzavření projektu.

Vždy pracujeme s aktuální nabídkou e-shopů a tak nejsme 100% schopni zaručit dostupnost ve chvíli, kdy se dostaneš k objednávání. I proto se snažíme vždy uvést aktuální dostupnost zboží v našem shopping listu.

Samozřejmě! Naším cílem je tvá maximální spokojenost a je nám jasné, že v průběhu nakupování a zařizování vyvstanou nové otázky. Prosíme však, abyste ses snažil/a nás kontaktovat do 30 dní po uzavření projektu. 

Nestává se to často, ale může.

Pokud nejsi spokojen/a s něčím v návrhu, naším přáním je to napravit a doručit ti krásný a inspirativní prostor. Proto nás neváhej kontaktovat, společně posoudíme situaci a budeme se snažit nalézt to nejlepší řešení.