Tvoř s námi online

Vyber si balíček zde
Pochopení

Tvorba tvého nového domova by pro tebe měla být zábavou, ne starostí.

Kreativita

Rády se necháváme inspirovat tebou a tvými nápady, které rozvíjíme dál.

Lidskost

Chceme, abyste v našem interiéru žili a užívali si jeho krásu naplno.

Příběh Room Therapy

Příběh Room Therapy se začal psát v roce 2020, kdy se Anna s Terezou staly kamarádkami a zjistily, že v knihovně mají identické knihy o designu a sdílí pro něj stejný zápal. Brzy pochopily, že jim společné debaty nad designem nestačí. Prakticky ze dne na den změnily své dosavadní životy s vizí, že vybudují interiérové studio s názvem Atelier Monday. Ateliér, který ukáže lidem, že krásný interiér nemusí být nutně nedosažitelným luxusem, ale vždy dobrou investicí.

Fungování ateliéru si nejprve Anna s Terezou vyzkoušely na vlastních domovech. Podařilo se jim propojit estetickou linku, kterou dříve vnímaly především z designových knih a časopisů, s praktickým využitím prostoru. Vytvořily tak snové domovy, které se staly nejen potěšením pro oko, ale hlavně místem pro život se vším, co k němu patří (od dětí přes mazlíčky až ke koronavirové krizi). Brzy na to si okolí začalo všímat jejich talentu a přístupu a celý projekt se rozjel naplno. Tým se rozšířil o další designérky, které s každým návrhem pracují citlivě a individuálně, zároveň se ale nebojí tvořit unikátní domovy vybočující ze standardních škatulek. 

V roce 2022 se do týmu přidala Klára, která se s holkami seznámila, jak už to v dnešní době tak bývá, přes Instagram. Její zkušenosti z odvětví módy a designu a především ultimátní láska k tomuto oboru se z počátku podepsali především na sociálních sítích Atelieru Monday, brzy však bylo všem jasné, že u toho to neskončí. Klára se brzy začala hlouběji podílet na projektech, až jí byl nakonec do rukou svěřen projekt Room Therapy - vytvoření nového zcela online interiérového studia, který by nabízel interiérovou terapii všem, kdo ji potřebují. Rychle a hlavně za jasnou cenu.

V Room Therapy chceme lidem ukázat, že krásný a příjemný domov může podpořit kvalitu života každého z nás. Naše studio vám dokáže, že má smysl pečovat o místo, kde trávíte většinu svého volného času.