Terapie designem

Jsme tým zkušených designérek.
Vyslechneme tě, pomůžeme ti utřídit tvé nápady a proměníme tvou vizi v realitu.
Navrhneme ti nadčasový domov, kde se budeš cítit inspirován a sám sebou.

Jsme v tom spolu

Náš příběh
NAŠI DESIGNÉŘI

Lenka

Lenka tě uvítá vřelým úsměvem a všechna tvá přání dotáhne do posledního detailu. Ve svých návrzích často propojuje funkční přístup s citem pro umění a vlastní představivostí.
NAŠI DESIGNÉŘI

Michaela

Michaela miluje jednoduchost a čistotu, proto není divu, že mezi jejími oblíbenými designovými styly najdeme právě japandi a dánskou modernu. Ve své práci zůstává vždy organizovaná a při svých návrzích ráda promýšlí každý detail, aby bylo vše dotažené k dokonalosti.
NAŠI DESIGNÉŘI

Tamara

Tamara studovala ve Valencii, pochází ze Slovenska a tyto interiérové kořeny proměňuje i v návrzích. Nebojí se kombinovat kontrastní styly a používat výrazné prvky. Její vřelá povaha je zárukou toho, že každé zadání bude proměněno v harmonický interiér s trochou hravosti.
NAŠI DESIGNÉŘI

Markéta

Markéta ve svých návrzích dokazuje, že současný interiér nemusí nutně znamenat minimalismus. Její styl je čistý s nádechem eklektismu. Má skvělý talent na mixování starého nábytku a dekorací s novými kousky, což dává jejím interiérům jedinečný vzhled.
NAŠI DESIGNÉŘI

Lucie

Lucie návrhy jsou typické hloubkou, kterou dodává prostorům výběrem propracovaných tvarů, materiálů a dispozičním řešením. Jejím oblíbeným interiérovým stylem je kombinace minimalistického rustic boho, mediterranean stylu a bauhaus prvků.